Bolu Oto Kiralama Asya Rent A Car | 20 Yıllık tecrübe

Bolu oto kiralama firması olan Asya Rent A Car, kaliteden ödün vermeden, siz değerli müşterilerine en iyi araç kiralama hizmetini vermeye devam ediyor. Asya Rent A Car firması olarak, elde ettiğimiz bu üstün başarı, siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti sayesindedir.

Araç Kiralamanın Yararları Nelerdir?

Ülkemizin şartları malum. Artık bırakın araba satın almayı, bunun hayali bile pahalıya mal olmaya başladı. Kredi faizleri hafif bir düşüş sergilese de, maalesef ki hala olması gereken oranda değil. Hal böyle olunca, vatandaşlarımız için araba satın almak, artık eskisi kadar kolay ve cazip bir yol olarak görünmüyor. Araçların bakımı, masrafları ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan diğer sorunları, araba sahibi olmanın gerekliliğini ortadan kaldırmaya yetti de arttı bile.

Bolu araç kiralama firması olarak, sizler için birçok avantaj sağlayacak oto kiralama hizmetimizden mutlaka yararlanmanızı öneriyoruz. Firmamızdan araçlarımızı kiralayarak, birçok gereksiz masraftan kurtulmuş olacaksınız. Arabanın kaskosu, sigortası, bakımı, kontrolleriydi derken hem fazlasıyla bir bütçe ayırmanız gerekmekte, hem de zaten kısıtlı olan zamanınızdan da bu durumlar için feragat etmeniz gerekmektedir. İşte tam bu noktada Bolu Rent A Car hizmeti, ihtiyacınız olan ve cebinizde kalmasını istediğiniz tüm gereksiz harcamalarınıza son vermenize yardımcı olacaktır. Aracın tüm filo masrafları ve kontrolleri tamamen bizim üzerimizde olduğu için, siz bu tarz zahmetlere girmemiş olacaksınız. 

En Uygun Araç Kiralama Firması Asya Rent A Car

Firmamızdan yapacağınız uzun dönem araç kiralama hizmetiyle, masraflarınızı tamamen yarı yarıya indirmiş olacaksınız. Araç gideri olarak ödeyeceğiniz bütçeniz sürekli aynı olacağından, kullandığınız arabanın artı bir masrafından tamamen muaf olacaksınız. Araç bedeli dışındaki, faiz gideri, motorlu taşıt vergisi, sigorta, periyodik bakım, hasar maliyetleri, lastik, yol yardımı, ikinci el değer kaybı gibi, sizi araba kullanmaktan soğutacak tüm bu sorunların sorumluluğu tamamen bizim üzerimizde olduğundan, aracınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bolu oto kiralama firması Asya Rent A Car, iş yeri sahiplerine de büyük imkânlar sağlamaya devam etmektedir. Uzun dönem kiralayacağınız araçlarla iş yerinizin finansal giderlerini bu yönde minimuma indirmiş olmakla birlikte, çok büyük bir zaman tasarrufu da elde etmiş olacaksınız. Firmamız, üstün kalite anlayışı ve uygun fiyat garantileriyle, sizlere güvenilir ve konforlu bir araç kiralama hizmeti sunarak, piyasadaki birçok rakibini geride bırakmayı başarmıştır. 

Bolu’daki en kaliteli oto kiralama hizmetini sunan bir firma olarak, sizlere tüm finansal ve operasyonel yükleri üzerinizden atmanızı sağlayacak muhteşem bir hizmet sunmaktayız. Bizim için önemli olan her zaman müşterilerimizin memnuniyeti olmuş ve bunun devam etmesi için de var gücümüzle çalışmaya devam etmekteyiz. Eğer siz de bu memnuniyetin bir parçası olmak istiyorsanız, sizleri en kısa zamanda firmamıza bekliyoruz. Yolunuzun daima açık olması dileğiyle…


Bolu Oto Kiralama Hızlı Rezervasyon

bolu oto kiralama rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Bolu Rent A Car Adrese Teslimat

Bolu Merkez ve 10 km civarına evinize, iş yerinize, otogara, dilediniz heryere ücretsiz araç teslimimiz vardır. Bolu Rent A Car araç kiralamayı seçtiğiniz için teşekkürler.

Full Kaskolu Bolu Araç Kiralama

Bolu araç kiralama yapıldığında tamamı rent a car kaskosu kapsamına alınamaktadır. Araçlarımız servis garantilidir.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.